У Китаї вдосконалили протитанковий комплекс HJ-10

Підрозділи Народно-визвольної армії Китаю (НВАК) отримали удосконалені протитанкові ракетні комплекси (ПТРК) HJ-10. Самохідні комплекси зі збільшеною дальністю помітили у Тибетському військовому районі Західного військового округу.

Удосконалений комплекс збудували на шасі автомобіля FAW з броньованою кабіною. Модернізований ПТРК відрізняється від базової версії, яку монтують на шасі бойової машини піхоти (БМП) ZBD-04A, зменшеною кількістю направляючих для запуску ракет. Самохідний комплекс отримав оптико-електронну станцію на телескопічному підйомному пристрої.

Наголошується, що протитанковий комплекс на шасі БМП може вражати цілі на відстані до десяти кілометрів. Базова версія ракети отримала бойову частину масою 43 кілограми, що дозволяє пробивати до 1400 міліметрів броні за динамічним захистом. Боєприпас може уражати цілі у верхню півсферу.

Раніше на форумі гри War Thunder з’явилася інформація про сучасний снаряд китайських танків. Дані про постріл DTC10-125, що входить до арсеналу танків Type 96 та Type 99, опублікував гравець.