У Великій Британії ціна на бензин оновила історичний максимум

У Великій Британії середня ціна на бензин перевищила позначку 1,785 фунта стерлінгів (близько 136 рублів), що стало найвищим показником за всю історію ведення статистики в країні, пише Sky News.

Таким чином, за останню добу літр бензину подорожчав на 6 пенсів (більше 450 рублів), а історичні максимуми оновлюються кожні кілька днів упродовж останніх кількох місяців.

Крім того, на тлі проблем нафтопереробних заводів по всьому світу і цін на енергоносії, що зростають, через санкції проти Росії в королівстві збільшується вартість дизельного палива, яке подорожчало до рекордних 1,852 фунта стерлінгів за літр (понад 140 рублів).

Раніше оглядач британської газети The Guardian Ларрі Елліотт заявив, що з початку економічної війни проти Росії можна заявити, що вона йде не за планом, а навпаки, дуже погано для Заходу, і Москва в ній перемагає. За його словами, антиросійські санкції призвели до «перекрученого ефекту» у вигляді підвищення вартості експорту нафти та газу з Росії та значного збільшення її торговельного балансу.