У «Яндекс.Еде» з’явилася нова функція після витоку даних

У популярному сервісі доставки Яндекс.Еда з’явилася нова функція після витоку даних клієнтів. Про це повідомили «Ленте.ру» у прес-службі компанії.

Тепер користувачі Яндекс.Еди можуть видаляти історію своїх замовлень. Як уточнили у компанії, зробити це можна в особистому кабінеті Яндекс ID. Щоб стерти інформацію, користувачам потрібно вибрати розділ «Керування даними», після чого ввести код доказу, який їм прийде на телефон. Після цього перед ними виникне поле «Видалення даних», в якому можна подивитися, які дані зберігає «Яндекс.Еда», та видалити будь-які з них.

У прес-службі сервісу розповіли, що завдяки нововведенню клієнти зможуть самостійно керувати даними, які зберігає сервіс. Процес видалення історії замовлень може тривати до трьох днів, повідомили представники компанії. «Видалення даних – незворотний процес. Якщо стерти інформацію про замовлення, то більше не вдасться подивитися в “Яндекс.Еде” рекомендації своїх улюблених ресторанів та страв», – попередили вони. Стверджується, що незабаром розробники впровадять можливість прати з «Яндекс.Еди» та іншу інформацію, наприклад адреси доставки.

Поки користувачі можуть видаляти історію замовлень, здійснених у ресторанах, представлених у “Яндекс.Еде”, додали в компанії. Представники сервісу пообіцяли, що незабаром у Яндекс ID з’явиться можливість видаляти історію замовлень, зроблених у сервісі доставки продуктів та готової їжі «Яндекс.Лавка».

Про витік даних клієнтів “Яндекс.Еди” стало відомо 1 березня. У відкритому доступі виявились особисті дані користувачів, включаючи їх номери телефонів та адреси доставки. Представники компанії заявили, що інцидент стався «внаслідок несумлінних дій одного із співробітників». 21 квітня “Яндекс.Еду” оштрафували на 60 тисяч рублів за те, що сервіс допустив витік особистих даних клієнтів.