Виступ «Бі-2» на Петербурзькому міжнародному економічному форумі скасували

Виступ рок-групи Бі-2 на Петербурзькому міжнародному економічному форумі (ПМЕФ) скасували. Інформація про концерт колективу зникла із сайту ресторану Ginza, де й мали виступити музиканти.

Ціна квитка на шоу заплановане на 17 червня починалася від 50 тисяч рублів. Сама група поки що ніяк не прокоментувала те, що сталося.

«Фонтанка» із посиланням на власні джерела повідомляє, що концерт скасували після дзвінка представника із силових відомств. При цьому в прес-службі Ginza стверджують, що рішення про відміну прийнято «у зв’язку з динамікою продажів».

Раніше учасники «Бі-2» перенесли сім концертів літнього туру Росією — це сталося після скасування їхніх виступів в Омську та Санкт-Петербурзі. «Друзі, наші концерти в Казані, Уфі, Астрахані, Чебоксарах, Таллінні, Пермі та Ярославлі переносяться на осінь 2022 року. Концерт у Москві переноситься на 10 червня 2023 року», – йшлося у соцмережах групи.

28 квітня стало відомо, що гурт «Бі-2» раптово скасував концерт в Омську. Перший заступник міністра у справах молоді, фізичної культури та спорту Омської області Іван Колеснік заявив, що колектив не захотів виступати на тлі банера з написом «Zа президента!», тож організатори концерту спробували завісити його чорним полотном.

Музиканти, у свою чергу, розповіли, що для кожного шоу вибудовують навколо сцени чорний «кабінет», який вважають невід’ємною частиною сценографії. За їхніми словами, адміністрація майданчика почала розбирати їхні декорації, а потім заблокувала вхід для глядачів та виставила додаткову охорону.