Виступ Маніжі на фестивалі Stereoleto скасували

Організатори фестивалю Stereoleto, який пройде 12-13 червня у Санкт-Петербурзі, заявили про відміну виступу співачки Маніжі. Інформація про це з’явилася в Instagram-акаунті заходу (заборонена в РФ соцмережа; належить компанії Meta, визнаної екстремістською організацією та забороненою в Росії).

«Друзі! З жалем повідомляємо, що виступ співачки Manizha на STEREOLETO скасовується з незалежних від нас причин», – йдеться у публікації.

Раніше Маніжа виступала проти військової спецоперації Росії в Україні. Актриса та ведуча Марія Шукшина виклала у своєму Telegram-каналі скрини повідомлень, у яких її просять допомогти зі скасуванням фестивалю. «Уже не перший день мені пишуть про цей фестиваль Stereleto. Щось дуже багато зрадників зберуться в одному місці поспівати, потанцювати, повеселитися. Пітеру воно треба? – написала Шукшина.

Stereoleto був заснований у 2001 році. За 20 років існування на фестивалі виступили Massive Attack, Air, Nick Cave та Bad Seeds, Franz Ferdinand, Аукціон, FUTURE SOUND OF LONDON, David Byrne, Royksopp, Михайло Боярський, Buena Vista Social Club, Петро Мамонов, Regina Spektor, Morcheeba, Gus Gus, Акваріум, Sigur Ros, 5NIZZA, The Hatters, Каста, ЛСП, Crystal Castles, U.N.K.L.E. та ще понад 700 російських та зарубіжних артистів.