Сьогодні у світі: Статті за жовтень 2009 року

Відкриття першого магазину британської мережі відкладається на невизначений термін

03.11.2009

магазин развивающих игрушек Плани щодо відкриття першого магазина всесвітньо відомої британської мережі товарів для дітей Hamleys відкладаються на невизначений термін. Не дивлячись на те, що флагманський магазин развивающих игрушек в Москве мережі Hamleys повинен був відкритися на Тверській вулиці вже у вересні 2009 року, британці повністю припинили співпрацю з російською компанією F.D.Lab, яка повинна була управляти активами мережі в Росії.

Договір франчайзингу між двома компаніями вже був підписаний, проте зараз всі раніше досягнуті домовленості розірвані. Сама F.D.Lab пояснює такий розрив дуже високою платнею за користування брендом, виставлену Hamleys. На даний момент британський рітейлер знаходиться в пошуку нового партнера на російському ринку, а F.D.Lab відкриє на майже закінченій торговій площі на Тверській вулиці власний універмаг товарів для дітей, де продаватимуться у тому числі, дитячі ортопедические матрасы. В той же час деякі аналітики вважають, що такий швидкий розрив партнерських відносин пов'язаний з тим, що Hamleys отримала цікавішу пропозицію від потенційних партнерів.

F.D.Lab планувала відкрити 15 магазинів мережі, перший з яких повинен був відкритися на місці колишньої Галереї Samsung на Тверській вулиці Москви. Площа першого магазину склала б 1,75 тисяч квадратних метрів.