Актор з «Мисливців за привидами» відмовився зніматися в рімейку

Рік МоранісАктор Рік Мораніс, який знявся у дилогії «Мисливці за привидами», відмовився зніматися в рімейку з жіночим акторським складом, хоча йому пропонували епізодичну роль. Про це він розповів в інтерв’ю виданню The Hollywood Reporter. За словами актора, нові «Мисливці», над якими працює режисер Пол Фіг, його не зацікавили.

«Я бажаю команді всього найкращого і сподіваюся, що фільм у підсумку вийде приголомшливим. Тільки для мене це вже не має ніякого сенсу. Навіщо витрачати час на щось, що я вже робив 30 років тому?» — пояснив Мораніс. Він додав, що після довгої перерви в роботі відкритий для нових проектів, але вибирає їх дуже прискіпливо.

В жіночу версію «Мисливців за привидами» повернуться майже всі актори з оригінальної дилогії, в тому числі Білл Мюррей, Ден Ейкройд, Ерні Хадсон, Енні Поттс і Сігурні Вівер. Реліз стрічки запланований на 15 липня 2016 року. Ролі мисливиць дісталися Мелісі Маккарті, Крістен Віг, Леслі Джонс і Кейт Маккіннон.

Рік Мораніс не з’являється на екрані майже 20 років. Ці роки він присвятив родині. У «Мисливцях за привидами» він зіграв Луїса Туллі — скромного бухгалтера, який піддається впливу потойбічних сил і стає одним з ворогів головних героїв. Мораніс найбільш відомий за картинами «Дорога, я зменшив дітей» та «Дорога, я збільшив дитину», де він виконав головну роль. Серед інших популярних фільмів — «Космічні яйця», «Лос-Анджелеська історія», «Флінтстоуни» і «Братик ведмедик» (голос).