Австралійка заради ідеального чоловіка сходила на 75 побачень в 22 країнах світу

Бембі СмітМешканка Австралії Бембі Сміт сходила на 75 побачень в 22 країнах світу, щоб зустріти ідеального супутника життя, пише The Mirror.

Сміт розповіла, що змушена була знову почати пошуки супутника життя в 56-річному віці після того, як розлучилася з постійним партнером у віці 47 років і за дев’ять років не змогла знайти гідного кандидата в бойфренди у своїй країні.

Найлегше виявляти чоловіків для побачень їй було в Європі, в той час як у Японії, Бразилії та Росії з організацією зустрічей виникали труднощі.

Жінка зустрічалася з людьми, в друзях у яких були Пол Маккартні і Мадонна, ходила на побачення втрьох, а також познайомилася з хлопцем, який розповів про бажання стати серійним вбивцею, і 23-річним священиком з Ватикану. Найпам’ятнішою зустріччю стала 14-годинна прогулянка з італійцем на ім’я Стефано.

Після повернення до Австралії Бембі написала книгу під назвою «Чоловіки в меню», де розповіла про свою тримісячну подорож. Наскільки близькими були побачення Бембі з кожним з чоловіків, The Mirror не повідомляє.

У поїздці супутника життя вона не знайшла, проте в даний момент у жінки є шанувальник. Отримавши міжнародний досвід, Бембі радить будь-які відносини не сприймати надто серйозно і завжди залишатися самим собою.