Бред Пітт звинуватив Анджеліну Джолі у змові з російським олігархом

58-річний американський актор і кінопродюсер Бред Пітт звинуватив свою колишню дружину, 47-річну актрису Анджеліну Джолі, у змові з російським олігархом заради помсти артисту. Про це повідомляє Daily Mail.

Повідомляється, що зірка фільму «Одного разу в… Голлівуді» був обурений, коли виявив, що його екс-дружина у 2021 році продала свою частку у виноробні Miraval, власником якої є сам Пітт, а також навмисне приховала цей факт від актора. Покупцем частки став російський олігарх та алкогольний магнат Юрій Шефлер.

У документах, наданих для судового розгляду між колишнім подружжям, адвокати актора вказали, що Шефлер із самого початку мав «отруйні наміри» та плани на володіння всіх часток у виноробному бізнесі Пітта.

“Джолі знала про це і мала намір зробити так, щоб Шефлер і його афілійовані особи спробували контролювати бізнес, збудований Піттом, а також підірвати інвестиції артиста в Miraval”, – повідомляється в суді.

Адвокати актора заявили, що такий вчинок Джолі був пов’язаний з тим, що суд виніс попереднє рішення про надання екс-подружжю рівної опіки над їхніми п’ятьма неповнолітніми дітьми, тоді як зірка «Малефісенти» планувала виховувати їх сама.

Раніше Пітт звинуватив Джолі у змові та «систематичному перешкоді» через спробу продати половину їхнього загального маєтку. За словами адвокатів актора, вона нібито намагається продати свою частину за символічну суму. Подібна угода допоможе обійти право Пітта розпоряджатися володінням та отримувати від нього прибуток. Тоді наближене до розгляду джерело негативно оцінило дії Джолі. «Безперечно, дії Анджеліни стосовно Бреда мстиві. Це ще один приклад того, як людина намагається оминути правила та ухилитися від своїх зобов’язань», – заявив він.