Бредлі Купер розповів про конфлікт із відомим режисером

Американський актор та продюсер Бредлі Купер розповів у підкасті SmartLess, що один відомий режисер висміяв його номінації на премію «Оскар». Ім’я кінодіяча він не уточнив.

Конфлікт стався 2019 року після церемонії нагородження «Оскар». Купер, який на той момент мав загалом сім номінацій на премію, святкував із колегами перемогу фільму «Зірка народилася» у категорії «Найкращий саундтрек». На вечірці також були актриса з трьома номінаціями на «Оскар» та відомий кінодіяч, чиї імена не згадуються. Коли гості опинилися в одній компанії з Купером, режисер запитав: «У якому світі ми живемо, коли маєш сім номінацій, а в неї лише три?»

У відповідь Купер послав свого співрозмовника до біса: «Братане, чому ти такий м***? Йди н ***!” Актор зізнався, що ніколи не забуде цього інциденту.

Бредлі Купер – дев’ятиразовий номінант на «Оскар». Свою першу номінацію він отримав у 2013 році за роль у фільмі “Мій хлопець – псих”. Мюзикл «Зірка народилася», який він зрежисував, отримав три номінації у категоріях «Найкращий фільм», «Найкраща чоловіча роль» та «Найкращий адаптований сценарій». Серед інших номінованих на премію проектів Купера – “Афера по-американськи”, “Снайпер”, “Джокер” та “Алея кошмарів”.