Джон Малкович висловився про від’їзд кінематографістів із Росії

Американський актор Джон Малкович висловився про від’їзд кінематографістів із Росії. Інтерв’ю з ним було опубліковано на YouTube-каналі Михайла Зигара.

Артист назвав від’їзд російських акторів та режисерів придбанням для Європи. «Я знаю, що мої російські колеги зараз дуже шоковані тим, що відбувається. Майже всі мої російські колеги покинули країну. І, здається, це назавжди. Це саме собою величезна зміна. Як мені бачиться, це втрата для Росії, але, гадаю, це буде гарним придбанням для Європи», – сказав він.

Малкович зізнався, що йому складно будувати прогнози у тому, як у майбутньому зміниться образ Росії у країнах. Він зазначив, що, на його думку, російська культура складається з багатьох речей, більшість з яких не мають відношення до політики країни. «Більшість мистецтва взагалі існує всупереч цьому чи паралельно», — вважає актор.

Джон Малкович – лауреат премії «Еммі», а також номінант на «Оскар», «Тоні» та «Золотий глобус». Він відомий за такими фільмами та серіалами, як «Новий Папа», «Підміна», «Імперія Сонця», «Небезпечні зв’язки», «Бути Джоном Малковичем», «Оксамитова бензопила» та «Поля смерті».