Дзюба згадав Памелу Андерсон при оцінці роботи жінки-арбітра

Хрисула КуробіліяАрбітр Хрисула Куробиілія з Греції відпрацювала гідно і не відволікала футболістів своєю зовнішністю під час відбіркового матчу чемпіонату Європи 2016 року між збірними Молдови і Росії. Про це, як повідомляє «Р-Спорт», заявив форвард російської команди Артем Дзюба.

«Памела Андерсон що там була? Нас вона анітрохи не відволікала. Відпрацювала дуже гідно без будь-яких нарікань. Ми дивилися на неї як на рефері», — зауважив Дзюба.

Гра, що пройшла в п’ятницю, 9 жовтня, в Кишиневі, завершилася перемогою росіян з рахунком 2:1. 38-річна гречанка допомагала головному рефері матчу Михайлу Кукулакісу на брівці.

Куробілія є однією з небагатьох жінок-арбітрів, які залучаються до обслуговування міжнародних матчів за участю чоловічих команд. В даний час 38-річна гречанка вважається одним з кращих лайнсменів своєї країни.

За підсумками зустрічі команда Леоніда Слуцького гарантувала собі як мінімум участь у стикових матчах турніру. Перед заключним туром росіяни посідають друге місце у групі G, в їх активі 17 очок. У збірної Чорногорії, яка займає 4-е місце, залишилося 11 балів. На першому місці знаходяться австрійці — у них 25 балів. Заключний для Росії матч відбіркового раунду з Чорногорією пройде 12 жовтня у Москві.