Генштаби Росії та Ізраїлю обговорили в Тель-Авіві хід військових дій в Сирії

bogdanovski3ccПредставники російського та ізраїльського генштабів провели зустріч в Тель-Авіві, на якій обговорювалися проблеми регіональної безпеки і підсумки першого тижня кампанії російських повітряно-космічних сил (ВКР) у Сирії. Про це повідомляє Ynetnews (англомовна інтернет-версія ізраїльської газети «Едіот Ахронот»).

Делегації, очолювані заступниками начальників генштабів обох країн, зокрема, обговорили заходи щодо запобігання можливих інцидентів під час спільної діяльності. Сторони домовилися провести ще одну зустріч упродовж найближчих декількох тижнів.

Раніше портал Ynetnews повідомляв, що російську делегацію очолює перший заступник начальника Генштабу ВС РФ генерал-полковник Микола Богдановський, а ізраїльську — заступник начальника Генштабу Армії оборони Ізраїлю генерал-майор Яїр Голан.

У вересні ізраїльська преса повідомляла, що начальники обох генштабів Валерій Герасимов і Гаді Айзенкот досягли угоди про створення двосторонньої військової комісії, в завдання якої входить координація дій військових РФ та Ізраїлю в повітрі, на морі, а також у сфері «різних технічних заходів».

Також повідомлялося, що при головному штабі ВПС Ізраїлю створено координаційний центр для забезпечення взаємодії з угрупованням ВКС Росії, що діє в Сирії.