Глядачі CNN присудили перемогу Клінтон в перших дебатах з Трампом

trump_vsБільшість глядачів, які стежили за дебатами двох основних кандидатів у президенти США Хілларі Клінтон і Дональда Трампа, висунутих відповідно демократами і республіканцями, віддали перемогу Клінтон. Про це свідчать результати опитування, проведеного телекомпанією CNN та соціологічною службою Opinion Research Corporation (ORC).

На користь Клінтон висловилися 62 відсотки глядачів, тоді як виступ Трампа схвалили тільки 27 відсотків. Ті, хто вважає, що демократ більш чітко висловила свою позицію і у неї більш глибоке розуміння проблем, ніж у республіканця, мають перевагу в співвідношенні два до одного.

Аналогічного переваги Клінтон домоглася за такими позиціями, як переконання виборців у тому, що вона краще вирішить їх проблеми, ніж Трамп (57 відсотків проти 35), а також у тому, що вона є більш сильним лідером (56 відсотків проти 39).

При цьому зазначається, що учасниками опитування були ті, хто схильний, скоріше, відносити себе до демократів.

В ході дебатів кандидати торкнулися, зокрема, такі теми, як національна економіка та створення нових робочих місць, безпека, володіння зброєю громадянами, ядерний арсенал США та інших країн, корейська проблема.

Опитування після дебатів являє собою інтерв’ю 521 з виборцем, які до цього, в ході попереднього викликів, погодилися брати участь у дослідженні. Результати мають похибка вибірки плюс-мінус 4,5 відсоткових пункти.

 

Світлина з сайта cupol.lviv.ua