Independent розповіла про плани Обами підтримати збереження Великобританії в ЄС

obama065af8aПрезидент США Барак Обама у квітні відправиться в Лондон, щоб закликати виборців голосувати за збереження Великобританії в складі ЄС. Про це в неділю, 13 березня, пише The Independent.

За даними видання, після участі в технологічній виставці в Німеччині Обама відправиться до Великобританії, щоб закликати виборців проголосувати за збереження її в складі Євросоюзу. Очікується його виступ в Букінгемському палаці.

Если Великобритания покинет ЕС, то Шотландия проведет второй референдум о независимости – видео

Візит Обами також покликаний відновити взаємини Вашингтона і Лондона, вважає газета. Двосторонні відносини були порушені після того як Обама назвав європейських лідерів, зокрема, британських і французьких, винними у безладі в Лівії.

Консерватори негативно ставляться до майбутнього візиту Обами, уточнює видання.

Плебісцит про членство Великобританії в ЄС відбудеться 23 червня. На референдум буде винесено питання: «чи Сполучене Королівство залишитися членом Європейського союзу?»

В середині лютого була досягнута домовленість про надання Британії особливого статусу в ЄС. Лондону, зокрема, дозволять зберегти контроль над валютою і раніше, самостійно визначати політику стосовно мігрантів.

У травні 2015-го Кемерон пообіцяв до кінця 2017 року провести референдум з питання членства Сполученого Королівства в Євросоюзі. Сам він виступає за збереження країни в складі ЄС, але за умови значного реформування цього об’єднання.