Кандидати у віце-президенти США виступили з антиросійськими заявами

Кандидат у віце-президенти США від республіканців Майк Пенс на дебатах зі своїм суперником, кандидатом у віце-президенти від демократів Тімом Кейном різко розкритикував позицію Росії щодо вирішення ситуації в Сирії.

«США, найбільша країна в світі, тільки що вийшли з угоди про припинення вогню, в той час як Володимир Путін встановлює протиракетні системи в Сирії», — сказав Пенс.

На його думку, США повинні створити безпечні зони, щоб сім’ї з дітьми могли покинути зони бойових дій в Сирії. «Ми повинні працювати з нашими справжніми партнерами у реальному часі, прямо зараз, щоб здійснити це», — сказав Пенс.

Також, за його словами, «лідер Росії диктує умови США» в Сирії. «Провокації Росії потрібно зустріти силою США. Він додав, що якщо Росія захоче продовжувати варварські атаки на цивільні особи в Алеппо», США повинні бути готові використовувати військові сили для удару по військових цілях сирійського уряду.

Крім того, Пенс висловився за те, щоб розгорнути щит протиракетної оборони в Чехії і в Польщі, від яких відмовилася у 2009 році демократична адміністрація, «щоб не ображати росіян».

Кейн, в свою чергу, також виступив з антиросійськими заявами. Зокрема, він вважає за необхідне зберегти санкції проти Росії з-за ситуації на Україні. «Ми ввели покарання, економічні санкції, які ми повинні зберігати», — заявив Кейн.