Керрі зажадав розслідувати дії Росії в Сирії як військові злочини

keri5d621Дії російських і сирійських військ необхідно розслідувати військові злочини, заявив держсекретар США Джон Керрі. Про це повідомляє Reuters.

«Росія і [сирійський] режим повинні не тільки пояснити світу, чому вони продовжують бомбити лікарні та медичні установи, жінок і дітей», — сказав він журналістам у п’ятницю, 7 жовтня, перед зустріччю з французьким міністром закордонних справ Жан-Марком Еро.

Він звинуватив сірійську владу в нападі на «ще один госпіталь», в результаті якого загинули 20 осіб і 100 отримали поранення. «Ці дії вимагають розслідування як військового злочину, і ті, хто зробив їх, повинні бути притягнуті до відповідальності», — додав він.

4 жовтня офіційний представник Білого дому Джош Ернест дав зрозуміти, що Сполучені Штати не виключають введення нових обмежень проти Росії, щоб таким чином вплинути на політику Москви в Сирії.

Днем раніше США оголосили про те, що припиняють переговори з Росією щодо досягнення перемир’я в Арабській Республіці. За словами офіційного представника Держдепу Джона Кірбі, «у США вичерпалося терпіння». При цьому Вашингтон збереже військові контакти з Москвою, щоб уникнути інцидентів у небі над Сирією.