Кубанські козаки спалили опудала Обами і Ердогана

kubkoz3ba0f0bКозаки Таманського козачого відділу Кубанського козачого війська провели в Темрюку акцію протесту проти дій влади Туреччини. Про це ТАРС розповів отаман Темрюкського козачого відділу Іван Безуглий.

«На мітинг зібралися понад 500 козаків нашого відділу. Ми спалили опудала (Барака) Обами і (Реджепа Тайіпа) Ердогана, показуючи цим, що обурені діями Туреччини, яка збила російський літак Су-24. І вважаємо, що це зроблено за вказівкою з США», — сказав Безуглий.

За його словами, у разі військової агресії з боку Заходу козаки без коливань стануть на захист батьківщини. «Сьогодні вечорами, коли жителі ганяють чаї, грають з дітьми, на передовій здійснюють охорону громадського порядку козаки. Кріпимо свої ряди. Козаки ще покажуть себе, Росія на нас сподівається, що Росія нам вірить», — наводить слова Безуглого «Російська газета».

Наприкінці листопада жителі Сімферополя спалили опудало турецького президента. Таким чином жителі міста висловили свій протест політиці Анкари.

Відносини між двома країнами погіршилися після того, як 24 листопада ракета, випущена турецьким винищувачем, збила російський Су-24. За твердженням Туреччини, літак порушив повітряний простір Туреччини і ці дії пояснюються захистом державних кордонів. Російське міністерство оборони, навпаки, стверджує, що літак не заходив в турецький повітряний простір.