Меттью МакКонахі закликав посилити контроль за обігом зброї в США

52-річний американський актор і продюсер Меттью МакКонахі закликав посилити контроль за обігом зброї в США після стрілянини, що сталася в одній із техаських шкіл. Про це повідомляє The New York Times.

З відповідною пропозицією артист виступив на прес-конференції у Білому домі після трагедії, що сталася у його рідному місті Ювалді. Тоді в результаті стрілянини загинули 19 дітей та двоє викладачів.

Голлівудська зірка заявила про необхідність ретельно перевіряти біографію кожного, хто бажає придбати зброю. Крім цього, МакКонахі запропонував заборонити продаж зброї, особливо штурмових гвинтівок AR-15, особам, які не досягли віку 21 року.

Актор також закликав владу обмежити ЗМІ у висвітленні випадків стрілянини в сенсаційному ключі та запропонував республіканцям та демократам «піднестися над розбіжностями» задля вирішення такої проблеми, як масові розстріли з численними жертвами.

«Ми повинні тверезо, смиренно і чесно подивитися в дзеркало і надати собі нового вигляду, відштовхуючись від того, що ми дійсно цінуємо», — заявив артист із трибуни.