МЗС назвав нонсенсом погрози запровадити санкції проти Росії через Сирії

zahar268Міністерство закордонних справ Росії вважає нелогічними загрози введення в ставленні Москви санкцій за ситуації в Сирії. Про це заявила на брифінгу офіційний представник відомства Марія Захарова, передає ТАСС в четвер, 29 вересня.

«Навіщо вводяться санкції, при чому тут Росія — цього пояснень немає. Це націлене на людей, які не стежать за ситуацією (…). Само собою, це абсолютний нонсенс», — сказала вона.

За словами Захарової, Росія «буде оголошена винною і в малайзійському “Боїнгу”, і в Україні в цілому». «Як же не бути винною в Сирії?» — зазначила представник МЗС.

Про плани розглянути можливість введення обмежень проти Росії через Сирії розповів в ефірі телеканалу Sky News 26 вересня міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон. Пізніше прес-секретар Білого дому Джош Ернест також заявив, що «США не виключають перспективи введення додаткових фінансових санкцій проти Москви у зв’язку з цією ситуацією.

У свою чергу прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков зазначив, що подібні слова викликають глибоке нерозуміння у тих, хто знайомий з реальним станом справ у врегулюванні сирійського конфлікту. «Одержимість санкційної політикою нічого доброго нікому не приносила»,