Сантехніки вісім годин діставали діамантовий перстень з туалету

25/01/2009

Декілька сантехніків і вісім годин знадобилося, щоб витягнути з каналізаційної труби перстень вартістю 70 тисяч доларів.

Інцидент відбувся 14 січня в місті Фенікс, штат Арізона на південному заході США, коли Елісон Беррі з Каліфорнії обідала з чоловіком в закусочній Black Bear Diner. Жінка відправилася в убиральню і упустила дорогий перстень, подарований їй в день заручин, в унітаз.

Персонал закусочної викликав на допомогу муніципальних сантехніків, які розкрили каналізаційну трубу зовні ресторану і почали зливати воду в унітазі, сподіваючись виштовхнути кільце на відкриту ділянку. Коли це не спрацювало, довелося звернутися до приватної фірми, що надає послуги з ремонту труб.

Фахівець приватної фірми за допомогою мініатюрної інфрачервоної відеокамери виявив кільце в трубі приблизно в метрі від унітазу, після чого протягом півтори години розбирав комунікації, щоб витягнути прикрасу.

Як розповів майстер, коли перстень було врятовано, Беррі не змогла стримати сліз щастя.

Робота муніципальних сантехніків була оцінена в 1000 доларів, а приватна фірма попросила за послуги 5200. Крім того, Беррі і її чоловік вручили двом майстрам, що брали участь у витяганні кільця, по 400 доларів, а співробітник закусочної, що погодився затриматися на роботі, поки операція не буде завершена, отримав 200 доларів.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації