Обама не підтримав пропозицію забезпечити школи США озброєною охороною

30/12/2012

Барак ОбамаПрезидент США Барак Обама не підтримав пропозицію забезпечити всі школи озброєною охороною, повідомляє Бі-бі-сі. Раніше ця ідея була висловлена представниками Національної стрілецької асоціації Америки (National Rifle Association of America, NRA) США у зв'язку з недавньою трагедією в Ньютауні, де озброєний злочинець, що проник в освітній заклад, убив 26 осіб. "Що якби стрільця в Ньютауні зустріли досвідчені охоронці? Чи можете ви хоч на секунду визнати, що це могло б врятувати 26 життів? Єдиний, хто може зупинити погану людину із зброєю - це хороша людина із зброєю", - заявив тоді віце-президент стрілецької асоціації Уейн Лап'єр.
 
В інтерв'ю американському телебаченню 30 грудня Барак Обама відзначив, що він скептично відноситься до даної ініціативи. Він виразив упевненість, що більшість американців не підтримають НСА в цьому питанні. Крім того, Б.Обама звернувся до віце-президента США Джо Байдену скласти пропозиції з конкретними заходами по боротьбі із злочинами із застосуванням вогнепальної зброї.
 
Нагадаємо, за даними соціологічних досліджень, проведених у серпні цього року після розстрілу в Колорадо, 52% американців висловилися за посилення законодавства у сфері продажу вогнепальної зброї, вказуючи, що це абсолютно інше, аніж, скажімо, коли продається парфюмерия оптом
 
Після масового розстрілу у школі мста Ньютаун у США були зафіксовані випадки спроб повтору подібних актів. Це загострило дискусію в суспільстві про необхідність ретельнішого контролю над обігом вогнепальної зброї.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації