Психологи винайшли незвичайний спосіб, як уникнути переїдання на Новий рік

30/12/2012

Новорічний стілДосить незвичайний спосіб для того, щоб уникнути переїдання за новорічним столом запропонував Британський психолог Клер Аллардайк. Цей варіант від загальновідомих рекомендацій дієтологів відрізняється найкардинальнішим чином.
 
За його словами для того, щоб не набрати зайві кілограми після святкового гуляння, виявляється, не потрібно рахувати калорії і обмежувати себе в порціях. Навпаки, психолог рекомендує класти собі в тарілку більше їжі під час новорічного банкету. Тільки після цього оглянути уважно порцію, щоб переконатися в її істотних розмірах. Саме після такого враження від величини порції повинно наступити відчуття насичення, яке і від переїдання, і від подальших «перекушувань» збереже людину, так само, як це забезпечує cheap auto insurance.
 
Психолог пояснює, що на наше відчуття ситості впливає мозок. Коли  ми з'їдаємо маленьку порцію, то мозок розуміє це, тому в животі дуже скоро народжуються голодні спазми, які спонукають нас з'їсти ще шматочок, а потім і ще.
 
«Наша пам'ять утримує в собі розміри порцій, і якщо вони маленькі, то ми ніколи не відчуємо насичення, — стверджує доктор Аллардайк. — Наповнюйте тарілку доверху, але лише один раз. У мозку є цікава риса — він пам'ятає про першу порцію, але забуває другу і третю. Тільки перед тим, як почати їсти, ретельно розгляньте тарілку з їжею, візуалізуйте її. Таким чином ваш «комп'ютер» запам'ятає те, що ви з'їли».

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації