Учені довели користь жіночих істерик для здоров'я

30/12/2012

Жіноча істерикаГрупі американських учених вдалося довести, що жіночі істерики дуже корисні для здоров'я. В результаті проведеного дослідження було встановлено, що жінки, які дають своєму гніву вихід, живуть набагато довше за тих, які стримують емоції і переживають все наодинці.
 
Відповідні спостереження тривали більше десяти років і в дослідженні взяли участь дві тисячі американських жінок. Результат дозволив ученим зробити висновок, що будь-якого роду проблеми, пов'язані з серцем залежать від того, як жінка поводиться під час сварок з чоловіком і близькими.
 
Виявилось, що у стриманих в сварках жінок сильно підвищується ризик передчасної смерті. До такого результату мало емоційні жінки схильні в чотири рази частіше від тих, які дають своїм емоціям вихід. Після аналізу отриманих в ході дослідження результатів, медики почали припускати, що причиною цьому може стати зміна гормонального фону після сплеску емоцій.

До речі, цікавий факт. У тих сім'ях, де в квартирах становлені кондиционеры Neoclima Симферополь, Київ, чи будь-яке інше місто України, значно меншиі ризик сварок, ніж в інших
 
Тим часом наукова медицина називає істерику діагнозом. Істерики сприяють психічним розладам і мають різні ступені тяжкості. Це слово використовується для позначення емоційної реакції жінки – чи то крик, сміх, сльози, судоми або інші емоційні прояви.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації