Чим потрібно харчуватися, щоб уникнути похмілля

30/12/2012

СпаржаФахівці з Національного університету Чеджу, який знаходиться в Південній Кореї, змогли виявити раніше невідомі властивості спаржі. Вони з'ясували, що споживані в їжу, листя і початки забезпечують захист кліток печінки людини від негативної і згубної дії токсинів і крім усього іншого сприяють полегшенню симптомів похмілля. Подібний ефект спаржі багато в чому пояснюється високим вмістом мінеральних речовин і амінокислот.
 
Під час неодноразових досліджень учені змогли детально вивчити речовини, які знаходяться в молодому листі і початках рослини і провели в подальшому порівняльний біохімічний аналіз з дії на клітини печінки гризунів, а в подальшому і людини. В результаті проведених дослідів було встановлено, що клітинна токсичність в печінці була зменшена після дії екстракту листя спаржі. Таким чином, біологічні функції спаржі чинять позитивну дію на функції цього органу, і допомагає позбавитися симптомів похмілля після вживання спиртних напоїв.
 
Було встановлено, що найбільшою ефективністю володіє листя спаржі, оскільки в них найвища концентрація амінокислот і мінеральних речовин. Раніше досліди показували, що амінокислоти, які міститися у цій рослині, багато в чому стимулюють функції ферментів печінки і крім усього іншого значно прискорюють розпад алкоголю в організмі людини. Так, наприклад добровольці, які до прийому спиртних напоїв випивали екстракт з листя спаржі, відзначали, що у них симптоми похмілля були виражені менш яскраво.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації