Учені винайшли новий метод діагностики раку

30/12/2012

ЛікаріРак кишечника тепер буде можливо діагностувати за допомогою нового аналізу крові. Австралійським ученим вдалося винайти інноваційний підхід своєчасного виявлення ракової пухлини.
 
Рак кишечника – дуже поширений вид онкологічного захворювання. Щорічно від цієї недуги вмирають близько 600 тисяч осіб. На сьогодні дуже важко діагностувати це захворювання на ранніх стадіях, - процедура дуже складна і трудомістка. Для таких людей можливість, яку надає  OceanVideo.Ru - смотреть фильмы и сериалы онлайн - вже абсолютно не має ніякого значення.
 
Новий метод ідентифікації ракового пошкодження, за розрахунками учених, вже зараз дає ефективність на рівні 70%. За допомогою нескладного аналізу крові, стало можливим виявляти групу генів, які змінюються у пацієнтів у разі раку кишечника або прямої кишки.
 
Тестування цього підходу зараз проводять на трьох тисячах пацієнтів. І якщо результати виявляться позитивними, то вже наступного року, світ отримає можливість проводити нову діагностику такого серйозного захворювання, як рак кишечника.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації