Google і Apple можуть незабаром стати банками

30/12/2012

google walletФахівці Deutsche Bank провели дослідження деяких сучасних трендів, зокрема, що стосуються банківської системи. На їх думку, традиційний підхід до банківської справи може незабаром назавжди змінитися. Інтернет-технології, що стрімко розвиваються, і мобільні пристрої цілком зможуть витіснити з ринку звичайні банківські карти.
 
Вже зараз частка фінансових розрахунків, контрольованих позабанківськими установами, становить близько 6%. Такі гіганти, як Google, Amazon, Apple або Paypal цілком можуть відібрати у традиційного банківського сектора істотну частку їх впливу. Варто відзначити, що якщо вас цікавить перспективна і високопорлачувана робота Київ також час від часу оголошує вакансії у компанію Google Україна. Paypal, до речі, вже зараз порівнянна з клієнтськими базами багатьох розвинених банків.
 
Так само, не на користь банківської системи, грають фінансові кризи і колапси, що почастішали останнім часом. Згідно з дослідженням все того ж Deutsche Bank, близько 70% європейців перестали довіряти банківській системі.
 
Дуже своєчасно в цьому плані тенденцію до електронних гаманців і платіжних систем розпізнали головні онлайн-гіганти сучасності. Google активно розвиває свій google wallet. Думається, що і Apple підхопить нову течію, і понесе нас в світ нових взаєморозрахунків. Адже відмовилися ми свого часу від золота, або бартерних платежів. Чом би не перейти на оплату рахунків за допомогою смартфонів?

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації