Китайців зобов'язали реєструватися в інтернеті під справжніми іменами

30/12/2012

КитаєцьВсекитайські збори народних представників, що є найвищим законодавчим органом КНР, схвалили пропозиції з посилення правил роботи в інтернеті на території цієї країни. Зокрема, тепер китайські користувачі зобов'язані будуть реєструватися на різних мережевих ресурсах під своїми справжніми іменами, а не під безликими ніками, як раніше. За інформацією агентства Синьхуа у Twitter-аккаунті, нові правила покликані підвищити безпеку особистих даних і забезпечити захист суспільних інтересів, при цьому час і методи їх реалізації наразі не визначені.
 
Не дивлячись на схвалення в цілому нового порядку роботи в інтернеті, зроблені в даному зв'язку пропозиції ще будуть предметом подальшого розгляду і перегляду з боку Постійного комітету Всекитайського зборів народних представників. 
 
При цьому, найімовірніше, буде введене правило, відповідно до якого провайдери дротяного і бездротового інтернет-підключення зобов'язані питати у користувача видані урядовими структурами документи, що засвідчують особу. Останнє може зробити негативний вплив на розвиток системи інтернет-кафе та інші аспекти.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації