Для туристів в Швейцарії звели комплекс будинків ескімосів

31/12/2012

ІглуУ швейцарському курорті Церматте відбулося відкриття готельного комплексу Iglu Dorf, що включає декілька традиційних жител ескімосів – так званих іглу.  Місцем для спорудження готелю став один з схилів гори Маттерхорн, розташований на висоті 2727 метрів.
 
Втім, будівництво будинків зі снігу в цих краях вже стало доброю традицією. Перше «сніжне» село було побудоване тут ще у 2003 році. Підвищений інтерес до такої дивовижної архітектури дозволив організаторам наступного року побудувати ще одне таке село.
 
Абсолютно всі іглу було побудовано з дотриманням ескімоських технологій. Стіни виконані з достатньо міцних сніжних блоків, що забезпечують підтримку внутрішньої температури на рівні від 0 до +2 градусів.
 
Будинки оснащені всім необхідним для комфортного відпочинку. Ліжка укриті овечими шкурами. На додаток до них туристам пропонують скористатися спальними мішками, які можуть зігріти людину навіть в люті морози (до -40 градусів. Крім того, постояльцям доступний ресторан, бар, джакузі і навіть сауна. Меню складається суцільно з кращих швейцарських пригощань.
 
Інтер'єр достатньо різноманітний: всюди можна побачити майстерно виконані узори і скульптури з льоду і снігу.
 
Якщо ж ви боїтеся холоду, але дуже хочете відчути особливу атмосферу ескімоського житла, то до ваших послуг – теплі, але стилізовані під іглу будиночки, невеликі і дуже затишні. Для більшої зручності в них є каміни, а також инфракрасный обогреватель.
 
Найбільшим інтересом готель Iglu Dorf користується у тих туристів, хто віддає перевагу найбільш екзотичним видам відпочинку, часом екстремальним. Серед гостей – немало молодят і молодих сімейних пар.
 
Такий відпочинок дешевим не назвеш. Одна ніч в такому готелі обійдеться приблизно у 560 доларів.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації