Платіжна система PayPal оцінена у $44 млрд перед відділенням від eBay

07/07/2015

Оцінка платіжної системи PayPal перед відділенням від eBay склала $44 млрд, повідомляє газета Поступ. 6 липня акції платіжної системи з`явилися в торговельній системі біржі Nasdaq у стані «в очікуванні емісії», після коливань їх ціна зафіксувалася біля позначки $36,40 за штуку.
 
При такій оцінці, PayPal становить близько 60% від ринкової капіталізації eBay, яка становить близько $75 млрд. Як тільки компанії будуть офіційно розділені 20 липня, кожен акціонер отримає по одній акції PayPal на одну акцію eBay.
 
До офіційного поділу акції eBay будуть продаватися у двох варіантах — з правом на PayPal після реорганізації і без нього. До 18:30 за київським часом цінні папери «повного» eBay торгувалися на рівні $61,40 за штуку, eBay без PayPal — близько $25,10 за акцію.
 
Керівництво eBay прийняло рішення виділити PayPal в окрему компанію в середині 2014 року. Після реорганізації гендиректор онлайн-аукціону Джон Донах`ю покине свій пост. У керівництві eBay вважають, що поділ допоможе збільшити прибуток обох компаній.
 

PayPal вперше вийшла на IPO в 2002 році. Пізніше eBay викупила платіжну систему за $1,5 млрд. 

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації