Прес-сніданок «Елегантний вік: краса і якість життя»

10/07/2015

3 липня у газеті Поступ відбувся прес-сніданок «Елегантний вік: краса і якість життя». Організатори – компанія Евалар і експерт з питань профілактики старіння Яна Юцковська.
 
У вступному слові Ірина Шухаєва, pr-директор Яни Юцковської відзначила актуальність інформаційної складової проекту, спрямованої на заповнення дефіциту достовірних даних від авторитетних джерел про необхідність комплексного підходу до вирішення проблем, пов`язаних з віковими змінами. Маркетологи галузі сьогодні відзначають, що інтерес наших співвітчизниць до анти-ейдж терапії вкрай низький, перевага віддається разовим процедур, які «на слуху» і які, як багатьом здається, можуть попрацювати «дивом» і принести чарівне омолодження. Саме тому представляється актуальною робота з різною віковою аудиторією, оскільки косметологи вважають, що «елегантний вік» починається з 25 років. Були визначені базові напрямки спільної просвітницької діяльності.
 
Марина Христич, керівник департаменту реклами і маркетингу компанії Евалар розповіла про препарати, які беруть участь у проекті - таблетки і креми «Лора», «Тайм Експерт» і «Ци-клим». Відзначаючи особливості кожного продукту окремо, Марина підкреслила загальну особливість використання – не тільки нанесення кремів, але і пероральний прийом препаратів забезпечують максимальну ефективність, впливаючи на проблему зовні і зсередини.
 
Галина Наумчик, лікар дерматовенеролог, косметолог, представляє клініки професора Юцковской в Москві і Владивостоці повідомила, що кількість жінок, що бажають виглядати краще за свого біологічного віку, постійно зростає, оскільки жінки сьогодні досить-таки довго зберігають соціальну активність. Саме тому важливо вести роз`яснювальну роботу, підкреслюючи необхідність консультації з фахівцями. У клініках професора Юцковской сьогодні активно проводяться апробації, клінічні та власні незалежні ініціативні дослідження. Продукція компанії Евалар, що входить в проект, призначається при комплексному обстеженні пацієнток ендокринологами, гінекологами, косметологами і раз на півроку проводиться повна діагностика стану шкіри і загального стану організму, що дозволяє робити висновки з проведених спостережень і давати роз`яснювальні коментарі.
 
Виступ провідного експерта проекту Яни Юцковської почалося з відповіді на питання із залу: чому мало уваги приділяється процесу старіння у чоловіків. Слід зазначити, що в залі було досить представників сильної статі. Яна Олександрівна часто говорить про те, що кількість чоловіків, які користуються послугами косметолога, різко зросла за останні кілька років. І проблема чоловічого клімаксу не менш актуальна, ніж жіночого. Тим більше, що за даними американських досліджень вік чоловічого клімаксу змінився з 55 до 46 років і процес протікає більш агресивно. І треба про це говорити, і потрібно з цим працювати, роз`яснюючи, що відбувається з організмом саме з медичної точки зору. У клініках Яни Юцковской працюють фахівці, які готові вирішувати комплексні проблеми, як чоловічого, так і жіночого старіння. Також у виступі було зазначено, що в світі анти-ейдж терапія впевнено набирає обертів, що пов`язано саме з міждисциплінарної активністю фахівців, і дуже хотілося б, щоб ця тенденція швидше дісталася до лікарів нашої країни і до пацієнтів. Сьогодні всі відзначають зрослу поінформованість пацієнтів про можливості сучасної медицини, в тому числі і косметології. Саме тому так актуальна якісна і відповідальна роз`яснювальна робота.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації