Гайдар пояснила свою позицію: Росія воює з Україною і анексувала Крим

20/07/2015

Марія Гайдар


Ймовірна заступниця одеського губернатора Марія Гайдар заявила, що Росія воює з Україно і незаконно анексувала Крим. 
Про це вона заявила в ефірі телеканалу "24".
 
За її словами, те, що з Україною воює Росія – "це факт".
 
"Росія воює з Україною. Це – факт. Там є російські військові, вони там гинуть. Там є військова техніка. Мирні переговори про відвід озброєння. Це факт, що йде війна, де гинуть люди і є біженці. Я навіть не розумію необхідності відповідати на це питання", - сказала Гайдар.

Маша Гайдар: "На Донбассе Украина воюет с Россией" - видеосюжет 24 каналу    
 
"І Крим теж був анексований Росією. Це моя позиція, яку я висловлювала ще мабуть рік тому", - додала Гайдар.
 
Відзначимо, раніше російське інтернет-видання Lenta.ru повідомило, що призначена віце-губернатором Одеської області росіянка Марія Гайдар тричі пішла від відповіді на питання журналіста «з ким воює Україна?». Причому видання посилається на відео бесіди, яке виклав сайт сайт ТСН.

Заступник Саакашвілі Марія Гайдар не змогла відповісти на питання, з ким воює Україна - відеосюжет ТСН

 

 
Питання було поставлене після того, як Гайдар зазначила, що українців у Росії вважають братнім народом. «Україна не чужа країна ні для кого всі люблять Україну, і тому ми справді братні народи не на словах, а на практиці», — заявила вона.
 
На питання «з ким зараз воює Україна?», спочатку вона сказала журналісту: «Я вже відповіла на всі ваші запитання», потім проігнорувала повторно поставлене питання. «Ви не знаєте, з ким воює Україна?» — у третій раз запитав журналіст. «А що ви до мене..?» — відповіла Гайдар, не перестаючи посміхатися, після чого в розмову втрутився чоловік, який взяв на себе спілкування з репортером.
 
Про призначення Гайдар на пост віце-губернатора Одеської області стало відомо 17 липня. В адміністрації Михайла Саакашвілі вона буде відповідати за соціальну сферу. Для вступу на посаду віце-губернатора Гайдар треба отримати українське громадянство.
 
Гайдар — дочка колишнього виконуючого обов`язки глави уряду Росії Єгора Гайдара. Вона є засновником і керівником Фонду соціальної допомоги та підтримки населення «Соціальний запит». У 2009-2011 роках вона була заступником губернатора Кіровської області Микити Білих. 

порше кайен | промывка инжекторов | Паровые стерилизаторы

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації