Цукерберг підключить до інтернету табори біженців

 
Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг підключить до інтернету табору мігрантів. Про це він заявив в суботу, 26 вересня, на форумі приватного сектора в Нью-Йорку, організованому в рамках саміту сталого розвитку ООН. 
 
За словами Цукерберга, зв`язок допоможе біженцям швидше отримувати допомогу і підтримувати контакт з сім`ями. Зараз тільки половина населення Землі має доступом в інтернет, додав він.
 
«Якщо ви хочете допомогти людям отримувати продовольство, медичну допомогу, освіту та зайнятість в будь-якій точці світу, пише cupol.lviv.ua, потрібно законнектить і весь світ. Інтернет не повинен належати тільки трьом мільярдам людей, як зараз», — зазначив він на спільній із лідером ірландської рок-групи U2 Боно статті, опублікованій в The New York Times.
 
Глава Facebook привів у приклад фермерів в Ефіопії і Танзанії, яким інтернет корисний для відстеження закупівельних цін на сільгосппродукцію, перевірки наявності її на складах і оформлення страховки від ризиків на випадок несприятливої погоди.
 
«В останні кілька тижнів ми спостерігали зневірених біженців в пошуках притулку на кордонах Європи. Смартфони зробили можливим для тих, хто залишився позаду, спілкування з друзями і близькими на всіх контрольно-пропускних пунктах», — йдеться в статті .
 
На початку вересня Цукерберг очолив рейтинг найвпливовіших людей планети за версією американського журналу Vanity Fair. Forbes оцінює його статок в 41,2 мільярда доларів. За цим показником глава Facebook займає четвертий рядок у списку найбагатших представників IT-індустрії, поступаючись засновнику Microsoft Біллу Гейтсу (79,6 мільярдів доларів), власнику Oracle Ларрі Еллісону (50 мільярдів) та голові Amazon Джефф Безосу (47 мільярдів).

трактора минитрактора мототрактора мотоблоки

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації