«Чорне дзеркало» повернеться на екрани

27/09/2015

Британський фантастичний серіал «Чорне дзеркало» отримає ще 12 епізодів. Профінансувати новий сезон проекту погодився американський VOD-сервіс Netflix, повідомляє Variety.
 
«Це буде захоплююче — ціла купа нових епізодів "Чорного дзеркала", причому знятих для ідеально відповідною тематикою серіалу платформи», — прокоментував новину про повернення проекту один з виконавчих продюсерів і провідних сценаристів Чарлі Брукер.
 
Брукер і його співавтор Аннабель Джонс вже почали писати сценарії нових серій. Зйомки заплановані на кінець 2015 року і будуть проходити в США. Дата виходу серій в ефір поки невідома, але всі вони з`являться в Netflix одночасно — як було і з іншими проектами сервісу, наприклад, «Картковим будиночком» і серіалом «Помаранчевий — хіт сезону».
 
Оригінальні два сезони «Чорного дзеркала» були зроблені компанією Zeppotron і вперше виходили в ефір на британському Channel 4. Ексклюзивні права на показ в США належали Netflix. Після прем`єри у Сполучених Штатах проект удостоївся телепремій «Еммі», «Пібоді» і «Золота роза».
 
«Чорне дзеркало» знято у форматі серіалу-антології. У кожній серії фігурують різні персонажі, сюжети не пов`язані між собою. Їх об`єднують чорний гумор, сатиричний тон і тема — недоліки сучасного суспільства, не враховував можливих наслідків від застосування високих технологій.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації