Alphabet придбала домен abcdefghijklmnopqrstuvwxyz.com

Створена в результаті реструктуризації Google компанія Alphabet придбала домен abcdefghijklmnopqrstuvwxyz.com охоплює всі 26 букв латинського алфавіту. Про це повідомляє The Wall Street Journal.
 
Згідно даних Whois, доменне ім`я було зареєстровано у 1999 році і поки не присвоєно якогось сайту. Оновлення зберігаються в базі даних відомостей про нього відбулося 7 жовтня 2015 року, в якості контакту власника вказано адресу електронної пошти c доменом @google.com.
 
У Alphabet підтвердили покупку. Представник компанії пожартував, що раніше зареєстрований на її ім`я домену abc.xyz не вистачало деяких літер латинського алфавіту, і в керівництві вирішили виправити цю помилку.
 
11 серпня Google оголосив про масштабну реструктуризацію: підрозділи, що займаються розробками, далекими від інтернет-бізнесу, були виділені як окремі компанії, і вони, поряд з Google увійшли в холдинг Alphabet. В даний час Alphabet є другою в світі компанією по капіталізації.
 
Alphabet не змогла зарезервувати для себе домен alphabet.com — він належить групі компаній BMW, яка розміщує на ньому сайт мобільного рішення для корпоративних клієнтів. Також компанії не дістався домен abc.com — їм володіє медіакомпанія ABC.

трактора минитрактора мототрактора мотоблоки

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації