США розширили санкції проти Росії

США розширили антиросійські санкції, доповнивши список підпадають під обмеження компаній і організацій. Про це йдеться в повідомленні Бюро промисловості та торгівлі, що входить у Міністерство торгівлі Сполучених Штатів.
 
Документ в ознайомчому порядку розміщений на сайті відомства. Всього у санкційних списках тепер буде значитися 81 компанія і організація під 86 найменуваннями. Сім з них належать до Криму, який американська сторона називає «кримським регіоном України», ще 75 — до інших російських регіонів, по два — до Індії та Гонконгу.
 
Цей перелік майже повністю повторює документ, оприлюднений 1 вересня Міністерством фінансів США. Однак у новому чорному списку говориться, що під санкції по лінії торговельного відомства потрапляють ще 11 компаній. Це «Ангстрем-М, «Джиован» (Giovan Ltd), «Ангстрем», «Ангстрем-Т», ВАТ «ПІД Радиоэкспорт», Пермська науково-виробнича приладобудівна компанія (ПНППК), АТ «Мікрон», АТ НПФ «Мікран», НВК «Гранат», «Текнопол компані» і «Текнопол лімітед».
 
У повідомленні сказано, що санкції передбачають особливо жорсткий режим експортного контролю з американської сторони. Він полягає у «введенні додаткових вимог при ліцензуванні та обмеження доступу до більшості ліцензійних виключень для експорту, реекспорту та трансферту всередині країни».
 

7 вересня повідомлення буде опубліковано у Federal Register — віснику уряду США. 

Lenta.ru

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації