Президент Ізраїлю став ведучим телешоу

15/04/2009

Діючий президент Ізраїлю Шимон Перес став ведучим власного телешоу. Програму під назвою "Зустріч з розумними людьми удома у президента" транслюватиме приблизно раз у два місяці національне телебачення, повідомляє Associated Press.

За словами особистого представника президента Айелет Фріш (Ayelet Frisch), передача буде присвячена важливим, на думку Переса, для ізраїльського суспільства темам. Зокрема, перший випуск програми буде присвячений взаєминам між арабами і євреями в Ізраїлі, а гостями наступної передачі стануть молоді ізраїльтяни, які вже досягли успіхів в різних сферах.

Шимон Перес був обраний президентом Ізраїлю в 2007 році. До цього він двічі ставав прем'єр-міністром і займав багато інших керівних постів в уряді Ізраїлю. Як міністр закордонних справ в 1994 році Перес одержав разом з тодішнім прем'єром Іцхаком Рабіном і палестинським лідером Ясіром Арафатом Нобелівську премію миру за зусилля щодо досягнення миру між двома народами.

Не дивлячись на вік, а Пересу вже 85 років, він продовжує цікавитися технічними новинками у галузі комунікацій. Наприклад, президент завів власний блог і сторіночку в соціальній мережі Facebook. Крім того, Перес відомий як активний прихильник досліджень у області нанотехнологій і використання автомобілів, що працюють на електриці.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації