Міс Париж-2009 позбулася титулу через відверті фотографії

30/12/2009

Келлі Бошенко (Kelly Bochenko)Організатори конкурсу Міс Париж позбавили 23-річну Келлі Бошенко (Kelly Bochenko) титулу, завойованого нею в 2009 році. Як пише газета Le Parisien, це відбулося унаслідок появи в ЗМІ фотографій голої переможниці конкурсу краси у відвертих позах.

Знімки, а також інтерв'ю Бошенко були надруковані журналом Entrevue напередодні Різдва. Після цього її адвокат заявив, що фотографії були зроблені чотири роки тому і не призначалися для публікації.

Керівник оргкомітету конкурсу Женев'єв де Фонтене (Genevieve de Fontenay) у відповідь заявила, що Бошенко двічі збрехала, підписавши угоду в 2008 і 2009 роках. У ньому, зокрема, конкурсантки підтверджували, що ніколи не позували частково або повністю голими.

Новости шоу-бизнесаЖенев'єв де Фонтене назвала дівчину брехухою і ізбоченкою. "Вона - черв'як в плоді. Я дуже зневажаю її", - заявила організатор конкурсу.

Адвокат Бошенко, батьки якої є поляком та італійкою японського походження, заявили, що дівчина повністю знищена цією історією. Вони також пообіцяли звернутися в прокуратуру у зв'язку з публікацією її відвертих фотографій.

Рішенням організаторів, корону Міс Париж-2009 не отримає ніхто.

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації