108-річна малайзійка возз'єдналася з своїм 38-річним чоловіком

18/07/2010

Вук Кандор з чоловікомМешканка Малайзії Вук Кандор (Wook Kundor), яка недавно відсвяткувала свій 108-й день народження, возз'єдналася з своїм 38-річним чоловіком, що протягом року проходив лікування в наркологічній клініці до Куала-Лумпур, повідомляє AFP з посиланням на газету Ulusan Malaysia. "Я вдячна, що мій чоловік повернувся. Це для мене найкраще привітання з днем народження. Я щаслива знову бачити його, тому що я дуже його люблю", - заявила Кандор журналістам після зустрічі з чоловіком.

Мухаммад Ноор Че-Муса (Muhammad Noor Che Musa) впродовж останніх 12 місяців проходив добровільне лікування від наркотичної залежності і був позбавлений можливості регулярно спілкуватися з дружиною - за весь час лікування їй дозволили відвідати чоловіка всього п'ять разів. Зараз сімейна пара має намір повернутися до нормального життя. "Я виконуватиму свій подружній обов'язок, як і будь-яка інша жінка", - оголосила щаслива Кандор.

Кандор і Че-Муса одружилися в 2006 році в штаті Тренгану, відразу потрапивши на перші смуги в місцевих газетах. Для 108-річної Кандор цей шлюб став 23-м за рахунком. За її словами, вона вийшла заміж за Че-Муса для того, щоб він не пішов до молодшої суперниці. Сам Мухаммад не уточнює, в якому за рахунком шлюбі він перебуває. За його словами, цей шлюб був укладений з "божої волі".

Повернутися до списку новин

Кино, рецензии, новости, обзоры

Архів публікацій

Останні публікації

Інші публікації