Сьогодні у світі: цікавинки

Якщо в організмі є збої, то ніякі дієти не допоможуть

05.12.2012

Дієта Дослідники з Національної ради науки і технології Аргентини і Університету Мічігану з'ясували, що людині буде важко скинути непотрібні кілограми, якщо тривалий час вона не прагнула привести своє тіло в порядок.

Учені провели на гризунах експерименти. Вони показали, що життя із зайвими кілограмами тривалий час, якщо не було швидкого схуднення, стає причиною «перезавантаження» показників норми усередині організму. Пізніше, це вже сприймалося організмом, як нормальне явище.

Учені говорять, що на тваринах можна прослідкувати, чому і людям не так просто дотримуватися нормальної ваги. І в цьому випадку навіть дієти не допомагають, зазначає сайт http://dietadom91.com/. Також дослідники нагадують, що зайві кілограми можуть привести до розвитку різних хвороб: діабету, гіпертонії та інших.

Під час експерименту учені відстежували коливання ваги піддослідних в різні періоди часу їх життя. Результати показалищо на генетичний «перемикач», який відповідає за відчуття голоду, можна вплинути. Якщо його «включити», так би мовити, в мить, коли мишеня відняли від матері, то вдавалося уберегти його від переїдання і розвитку ожиріння. Тоді нормальну вагу можна підтримувати навіть без яких-небудь дієт.