Сьогодні у світі: цікавинки

У 2013 році світ побачить перший гнучкий смартфон

05.12.2012

Гнучкий смартфон 2013 рік може стати революційним у сфері мобільних технологій. Так, один з найбільш популярних виробників - Samsung, планує зробити черговий прорив і презентувати смартфон з гнучким екраном, дякуючи чому телефони стануть тоншими, легшими, але, при цьому міцнішими.

Інноваційні екрани виготовлять при використанні органічних світловипромінюючих діодів, які дозволять складати телефони мало не навпіл і носити навіть в гаманці.

Прорив і полягає у використанні цих діодів. Вони забезпечать гнучкість екрану, адже їх можна нанести на будь-які матеріали, наприклад, на металеву фольгу або пластик.

Як повідомляється з неофіційних джерел, перші такі гаджети, що одержали кодову назву Youm, будуть представлені до липня наступного року.

Крім того, представники компанії підкреслюють, що завдяки використанню пластика, а не скла знизиться не тільки вага пристроїв, але і їх вартість.

Експерти сайта http://htinfo.ru/припускають, що флагманським смартфоном з гнучким екраном стане Samsung Galaxy S4, а в майбутньому можуть з'явитися ще і гнучкі планшети.