Сьогодні у світі: цікавинки

Біг підтюпцем сприяє поліпшенню діяльності мозку

30.12.2012

Біг підтюпцем Провівши низку досліджень, експерти з Кембріджського інституту за сприяння Національного інституту США з питань старіння, прийшли до вражаючого висновку. Виявляється, біг підтюпцем, крім того, що допомагає в боротьбі із зайвими кілограмами, також поліпшить пам'ять і діяльність мозку в цілому.

Автором дослідження став невролог Тімоті Бассей. Він і повідомив у своєму інтерв'ю про те, як саме проводився цей експеримент. В ролі піддослідних для експерименту виступили миші. Половині групи гризунів було встановлено в клітці “бігове колесо”, на якому миші «набігали» щодня по 24 кілометрів.

У протилежність цій частині групи, у іншої половини піддослідних мишей рухливість була обмежена. В кінці експерименту з нижньої поверхні півкулі і із зубчатої звивини медіальної великого мозку були узяті зразки, які показали, що у фізично активної групи гризунів утворилося приблизно 6 тисяч нових клітин на кожен сантиметр? мозкової тканини. Якраз ця частина мозку і відповідає за пам'ять. також біг підтюпцем чинить заспокійливу дію, а тому його рекомендують тим, хто вирішує суперечки про спадок, або має інші юридичні проблеми, про що детальніше можна дізнатися на сайті yurhelp.in.ua з порад Світлани Приймак.

В учених поки що немає точної відповіді, на питання, що саме сприяє утворенню нових клітин, але вони припускають, що цей процес може бути пов'язаний із сплеском гормонів або посиленням кровообігу, які спостерігаються в процесі занять спортом.

Дослідники у своєму повідомленні пресі стверджують, що той факт, що біг підтюпцем чинить сприятливу дію на діяльність мозку, покращує пам'ять, і допомагає справитися зі стресом, допоможе в подальших розробках спрямованих на боротьбу з віковими погіршенням пам'яті.