Після весілля жінки частіше дивляться порно

1464085359_porno_devВиявляється, після вступу в шлюб жінки починають більше часу проводити за переглядом порно, в той час як у чоловіків все відбувається з точністю до навпаки. До такого висновку прийшла команда європейських дослідників, опитавши сто одружених чоловіків і жінок. Їх метою було дізнатися, як змінюється поведінка і ставлення один до одного сексуальних партнерів до і після вступу в шлюб.

Згідно з отриманими результатами, всього 9% учасниць інтерв’ю з психологами повідомили, що до вступу в шлюб захоплювалися фільмами для дорослих. А тих, хто дивиться порно після весілля, виявилося 28%. Серед чоловічої половини респондентів була відзначена зворотна тенденція: 23% регулярно проводили час за пікантним відео, а після одруження цим продовжили займатися лише 14% опитаних.

Вчених зацікавили отримані дані, згідно з якими частота переглядів порнографії з досить істотним розходженням знижується у чоловіків і зростає у жінок після створення сім’ї.

Вони припускають, що збільшення у дівчат потреби в таких фільмах корелює з підвищенням рівня статевого потягу. А чоловіки після вступу в шлюб спрямовують усі свої сили у становлення їх соціально-економічного статусу в суспільстві. Отже, їх пріоритети можуть мінятися від сексуальних фантазій до весілля до реальним сексуальним практикам вже зі своїми законними дружинами, пише http://gravestonetattoo.com/.

Заодно психологи з’ясували сексуальні переваги сімейних людей і виявили, що 13% чоловіків і 12% жінок частіше вибирають проникаючий вагінальний секс. 2% одружених чоловіків і 0,4% заміжніх дам в пріоритеті вказали анальний секс. А 5,9% сильної статі і 6,9% слабкого зізналися, що найбільше люблять втілювати свої сексуальні фантазії.

Дослідження опубліковане в журналі Sexologies.