Пластикові вікна: Гранд пропонує продукцію, яка влаштує кожного споживача

Якщо вам доводилося стикатися з такими конструкціями, як пластикові вікна, то, очевидно, ви на власному досвіді переконалися у їхніх багато чисельних перевагах. Зокрема, спеціалісти виокремлюють відмінну герметичність таких рішень, тривалий термін експлуатації, привабливий зовнішній вигляд, простоту в обслуговуванні і догляді. Вікна такого виду забезпечують у приміщенні хорошу звукоізоляцію і не пропускають холодне повітря.

Якщо мова йде про якісні і екологічно безпечні пластикові вікна Гранд – фабрика дверей і вікон – пропонує різноманітні моделі на вибір. Широкий асортимент дозволить кожному бажаючому вибрати модель у відповідності зі своїми побажаннями і фінансовими можливостями.

Сучасний ринок пропонує споживачам конструкції із пластику:

  • одностулкові,
  • двохстулкові,
  • трьохстулкові.

Існує ще одна класифікація пластикових вікон – в залежності від варіанту відкривання. Щодо цього критерію виокремлюють:

  • глухі вікна,
  • відкидні,
  • з поворотним способом відкриття,
  • комбіновані.

Як свідчить статистика продажів, користуються попитом серед споживачів як одно-, так і двох- і трьохкамерні моделі. Вибір залежить, які вимоги власник помешкання висуває щодо теплоізоляційних характеристик вікна: чим більша кількість камер, тим тепліше буде в приміщенні.

Кожен покупець зацікавлений, щоб вікно було не лише практичним предметом інтер’єру, але й виконувало естетичну функцію. Зокрема, є можливість замовити ПВХ-вікно стандартної прямокутної форми або ж у вигляді арки, трапеції, трикутника і навіть кола.

Господині підтвердять, то такі сучасні конструкції не потребують до себе багато уваги. Зокрема, відпадає необхідність їх регулярно підмальовувати, як от дерев’яні аналоги. Достатньо періодично протирати рами і скло традиційними миючими засобами.

Читайте також: