Покупка жд квитків в найбільш зручний спосіб

zhd-bilety-v-ukraine-podorozhaliЧас в сучасному світі високо цінується і дорого коштує, тому ми, зазвичай, заздалегідь плануємо свої мандрівки, відрядження та будь-які інші поїздки. Тим більше, що замовити квиток тепер можна без проблем онлайн.

Тепер можна забути про довжелезні черги в касах, адже купити жд квиток можна не виходячи з дому чи не відлучаючись від робочого місця. Один клік мишкою і ви власник електронного квитка на поїзд.

Звісно виникає питання, наскільки безпечними є такі покупки і чи при посадці в поїзд не з’явиться ще кілька претендентів на ваше місце? Насправді не варто хвилюватись: інформація про замовлення і бронь квитка зберігається на базі сервісу онлайн замовлення. При втраті роздрукованого бланку електронного квитка, його можна без проблем роздрукувати ще раз, оскільки він знаходитиметься на вашій електронній пошті.

Для покупки електронного квитка необхідно заповнити форму пошуку із зазначенням пунктів відправлення і прибуття, дати поїздки. Система запропонує можливі варіанти потягів та кількість місць, доступних в продажі. Далі ви обираєте номер потяга, який вам підходить найкраще, зазначаєте номер і вид вагона (плацкарт, купе чи люкс) та кількість необхідних місць. Якщо є потреба в дитячих квитках, то це обов’язково потрібно це вказати. Після введення прізвища та імен подорожуючих осіб потрібно натиснути «оформити квитки». Через кілька хвилин системою буде запропоновано заповнити форму з вказанім електронної адреси для відправки електронного квитка. Останній крок – це заповнення форми оплати з вказанням реквізитів банківської картки. На сьогодні більшість банків пропонує своїм клієнтам послуги покупки квитків безпосередньо на сайті. Це не дише жд квитки, але й авіа білети, автобусні білети, а також бронювання готельних номерів.