Помер музикант та учасник дуету Seals and Crofts Джим Сілс

На 81-му році життя помер музикант та учасник дуету Seals and Crofts Джим Сілс. Про це повідомляє ВВС.

Про смерть артиста розповіла його дружина Рубі Джін Сілс. Рок-музикант помер удома після тривалої боротьби з хронічним захворюванням.

«Це складно прийняти на багатьох рівнях, оскільки для мене відбувається музична ера. Він належав до групи, яка була єдиною у своєму роді. Мені дуже сумно через це, але в мене залишилися найкращі спогади про нас. Спочивай зі світом, Джиммі», – повідомив друг і колега Сілса Джон Форд Колі.

Джим Сілс та його друг Деш Крофтс створили музичне об’єднання під назвою Seals and Crofts у 1960-х роках та почали виступати у жанрі софт-рок. Сілс грав на гітарі, саксофоні та скрипці, а Крофтс – на барабанах, мандоліні, клавішних та гітарі.

За час своєї музичної кар’єри дуету вдалося випустити п’ять золотих альбомів, а також двічі платинову збірку хітів, до яких увійшли такі пісні, як Humming Bird, Castles In The Sand та We May Never Pass This Way. Трек Summer Breeze, випущений музикантами у 1972 році, був проданий тиражем більше мільйона копій та зайняв шосте місце у Billboard Top 100.

Дует вперше розпався у 1980 році, після чого ненадовго воз’єднувався у 1991 та 2004 роках.