Радник Порошенка побачив позитив у ненависті росіян до України

omeda5aРадник президента України Петра Порошенка Олег Медведєв позитивно поставився до результатів соцопитування, згідно з яким росіяни в числі головних ворогів назвали його країну. Про це він написав у четвер, 2 червня, на своїй сторінці в Facebook.

«Незважаючи на негативну форму, зміст цієї новини позитивний. Тому що більше немає того словоблуддя про братні народи, якими Москва і Петербург завжди гримували свою ненависть до України», — заявив Медведєв.

Він додав, що зробив з результатів соцопитування і другий висновок: «Для нас становить Загрозу не Путін, а народ, який його обожнює».

Раніше 31 травня, стали відомі результати соціологічного опитування, проведеного «Левада-центром». Головними ворогами Росії жителі країни назвали Сполучені Штати, Україну та Туреччину. Негативно налаштовані по відношенню до Вашингтону 72 відсотки респондентів. При цьому Київ вважають ворожим 48 відсотків опитаних (проти 37 відсотків роком раніше), а Анкару — 29 відсотків (аналогічної думки в 2015 році дотримувався один відсоток). Крім того, респонденти, як і раніше негативно ставляться до політики США (70 відсотків) та ЄС (62 відсотка).

Основними друзями Росії учасники опитування вважають Білорусію (50 відсотків), Казахстан (39 відсотків) і Китай (34 відсотки).

Також по темі: Росіяни визнали США, Україну та Туреччину головними ворогами країни