Савченко зажадала від країн Заходу посилення антиросійських санкцій

savce459Депутат Верховної Ради Надія Савченко заявила, що приходить в сказ, коли країни Заходу обговорюють можливе зняття санкцій з Росії. Про це вона сказала в інтерв’ю газеті Bild, передає в четвер, 2 червня, Deutsche Welle.

За словами Надії, на Росію слід чинити «масивний економічний і політичний тиск», і обмежувальні заходи повинні бути посилені. «Мене доводить до сказу, що в Україні гинуть солдати, а в цей час в Німеччині вже обговорюється пом’якшення санкцій», — заявила вона.

Савченко висловила думку, що жпрагнення Москви захоплювати нові регіони та країни «ніколи не задовольниться».

27 травня, представник МЗС Німеччини Мартін Шефер заявив, що Берлін припускає поетапне зняття антиросійських санкцій.

За день до цього міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр сказав, що продовження режиму антиросійських санкцій дається все важче. «Ми поінформовані, що всередині ЄС зріс рівень опору продовження санкцій проти Росії. Порівняно з минулим роком компромісу досягти найважче», — заявив він.

25 травня віце-канцлер Німеччини Зігмар Габріель на зустрічі з представниками російського уряду в Ростоку (землі Мекленбург — Передня Померанія) виступив з пропозицією зняти санкції з Росії. «Допомогти може бути лише діалог», — зазначив він.