Співачка Мадонна випустила колекцію відвертих NFT-відео

63-річна американська співачка Мадонна разом із художником Beeple випустили колекцію відвертих NFT-відео. Про це артистка повідомила у своєму Instagram-акаунті (заборонена в Росії соцмережа; належить корпорації Meta, яка визнана в Росії екстремістською та заборонена).

В анімаційних роликах оголений аватар артистки народжує різні рослини, метеликів, а також інших роботизованих комах. Серія NFT під назвою Mother of Creation (Мати Творіння) складається з трьох токенів: Mother of Nature (Мати Природи), Mother of Evolution (Мати Еволюції) та Mother of Technology (Мати Технологій).

Відеоролики, що символізують зв’язок між креативністю та народженням дитини, супроводжуються віршами Мадонни та перського поета-містика Джалаладдіна Румі. Бажаючі можуть придбати колекцію на аукціоні у маркетплейсі SuperRare, що проходить до 13 травня включно.

Виручені від продажу NFT-відео гроші співачка направить до благодійних фондів, які допомагають жінкам та дітям, що опинилися у біді.

Раніше зірка супергеройського фільму “Флеш”, американський актор Езра Міллер заявив, що знімав замах на себе в барі на Гавайських островах, щоб створити та продати відео як NFT.