Співробітники ФСКН знайшли кокаїн у боксерських лапах і діджейської апаратурі

narkot2c2Федеральна служба з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН) Росії затримала двох великих дилерів з транснаціональних злочинних угруповань, йдеться в повідомленні відомства.

У Москві на гарячому при отриманні поштового відправлення з Південної Америки спійманий росіянин, якого в ФСКН вважають одним з організаторів міжнародної злочинної групи. Як зазначили у відомстві, в ході обшуку у нього вилучено півтора кілограма кокаїну, захованого в тренувальні боксерські лапи.

Встановлено, що наркотик надійшов з Республіки Парагвай і наркодилер планував його продавати в розважальних закладах столичного регіону. За даними ФСКН, координаторами контрабанди були турецькі громадяни.

Другий наркодилер, що також входить в міжнародний картель, був затриманий в Нижньому Новгороді. Він організував постачання наркотичних засобів із Голландії, транзитом через Німеччину. Чоловік ховав більше 10 грамів кокаїну, 500 пігулок екстазі та півкілограма гашишу в діджейській апаратурі.

У ФСКН відзначили postup.in.ua, що затриманню учасників міжнародних наркокартелів сприяла інформація Кримінального митного відомства Німеччини про канали контрабанди наркотиків з Південної Америки та Євросоюзу.